O nás

Od roku 2011 dodáváme moderní podnikový informační systémy HELIOS iNuvio a HELIOS Easy. Pro tyto informační systémy vyvíjíme i vlastní návazná řešení a jsme schopni plnit i jednotlivé individuální požadavky zákazníků tak, aby se systém plně přizpůsobil.

 Nadstandardní podpora

Nadstandardní podpora

Zajistíme celou řadu služeb od vstupní analýzy přes rozsáhlý poradenský servis až po údržbu vašeho informačního systému HELIOS.

Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Využíváme své dlouholeté zkušenosti s informačním systémem HELIOS. Máme za sebou řadu úspěšných projektů s firmami z různých oborů.

Vlastní řešení

Vlastní řešení

Naši zkušení programátoři a konzultanti vytváří řadu nových řešení pro informační systém HELIOS, která umožňují pokrývat náročné požadavky našich zákazníků.

Jsme součástí partnerské sítě HELIOS Open

Jsme součástí partnerské sítě HELIOS Open

Máme neomezený přístup ke zdrojům a know-how výrobce informačního systému HELIOS. Naši zaměstnanci rozšiřují své znalosti v oboru díky povinnému systému vzdělávání a prochází pravidelnou certifikací.

27 let zkušeností
13 let na trhu
420 uživatelů
42 zákazníků

Jak probíhá spolupráce

1. Konzultace

1. Konzultace

zjistíme potřeby zákazníka a navrhneme možná řešení

2. Analýza

2. Analýza

zmapujeme a zanalyzujeme vaše firemní procesy a navrhneme konkrétní řešení

3. Implementace

3. Implementace

provedeme instalaci systému, převedeme vaše data a před spuštěním otestujeme

4. Školení

4. Školení

naučíme uživatele ovládat informační systém a vyškolíme je v daných modulech

5. A je hotovo

5. A je hotovo

po spuštění informačního systému je uživatelům k dispozici odborná podpora

Naše služby

Implementace

Implementace

Provedeme vás celým procesem implementace informačního systému HELIOS. Celý proces bude sestaven na míru vaší společnosti.

Zakázkové úpravy

Zakázkové úpravy

Naši zkušení programátoři vytváří webové aplikace integrované do informačního systému HELIOS, propojujeme HELIOS s externími systémy, upravujeme a přizpůsobujeme HELIOS tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Správa a údržba

Správa a údržba

Zajistíme pravidelné aktulizace, provedeme údržbu vaší databáze a vyladíme rychlost vašeho informačního systému HELIOS. Technickou podporu  zajistíme i formou vzdáleného přístupu.

Školení

Školení

Proškolíme vás v různých oblastech informačního systému HELIOS. Sestavíme vám školení na míru, nebo využijte naše semináře a webináře.